Weibang WB 506 SC 6in1 RL - 01WB506SC

Lze uplatnit kupon se slevou 3%

Lze uplatnit kupon se slevou 7%

10 790 Kč s DPH
8 917,36 Kč bez DPH

Weibang WB 506 SC 6in1 RL - záruka 4 roky + SUPER SERVIS a něco navíc

Zobrazit více

Super servis 120 hodin

Dárek pro Vás

náhradní nůž, 2x olej do motoru B&S SAE30 1.4 L v hodnotě 480,- (poslední foto), zapalovací svíčka a pracovní rukavice
Počet: 1x

Pouze u nás k sekačkám WEIBANG naleznete kompletní sortiment náhradních dílů a tak si můžeme dovolit nabízet naprosto revoluční službu SUPER SERVIS.

Sekačku dodáváme v krabici, sestavenou, pouze nalijete olej a benzín a hurá do trávy.

Horší stav krabice, sekačka ve 100% stavu s plnou zárukou.

Sekačka WEIBANG WB 506 SC 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední vyšší třídě travních sekaček s pojezdem. Sekačka WEIBANG WB 506 SC 6in1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití funkcí  6 in 1, což znamená, že sekačka WEIBANG WB 506 SC 6in1 umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, vyhazuje trávu bokem, nebo zadním deflektorem a má variabilní pojezd daný silným motorem. Výhoda silného motoru o výkonu 6 HP a nože s velkými lopatami Vám perfektně sebere i přerostlou mokrou trávu. Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí.

Velkým nadstandardem u této sekačky je použita speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu. Dále je tato sekačka vybavena pevnými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žačí nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 506 SC 6in1 kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu.

Dalším velkým unikátem je motor, který patří mezi to nejlepší co WEIBANG v této třídě nabízí. Jedná se o profeisonální silný motor rozvodu OHV o výkonu 6 HP a vysokým kroutícím momentem 8,9 Nm - 159 ccm. Velkou výhodou tohoto motoru je automatický sytič, tzn. že sekačku nastartujete kdyko-li a kdoko-li bez nutnosti cokoli na sekačce či motoru nastavovat. Samostané velice snadné ruční nastartování zvládne každý, bez problému i žena či starší člověk. Další profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová převodovka s garantovanou dlouhou životností. Novinkou letošní sezóny 2015-16 je speciální  metalický komaxitový nástřik s kladívkovou úpravou, který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci.

Záruka 4 roky

Technické údaje:

Vlastní pojezd: ANO
Motor*: WEIBANG 6 HP
Model motoru: 1P65A-OHV 8,9 Nm - 159 ccm
Ovládání otáček motoru: ANO
Startování: ruční
Šířka sečení: 510 mm
Převodovka: kovová
Centrální nastavení výšky: ANO, 20-70 mm
Třecí spojka nože: ANO
Mulčování: ANO
Výhoz do boku: ANO
Kuličková ložiska: ANO
Kola: 205/220 mm
Objem koše: 70l
Rychlost pojezdu: variabilní daná motorem 3,0-4,4 km/hod
Podvozek: Kvalitní ocel
Rozměry výrobku: 1000 x 570 x 440 mm
Hmotnost: 41 kg

Prodloužená záruka 4 roky je vždy u značky WEIBANG podmíněna každoroční garanční prohlídkou, kterou musí provádět smluvní servis značky.

Nejprodávanější

VeGA 495 SXH 6in1
Kód: 1619
Skladem
7 290 Kč
VARI DS-521B Agatha
Kód: 8954
do 2 dnů
24 990 Kč

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.