Doprava zdarma
Domeček na robotické sekačky RH1 Zvětšit

Domeček na robotické sekačky RH1

Lze uplatnit kupon se slevou 3%

13 298 Kč s DPH
10 990,08 Kč bez DPH

Super servis 120 hodin


Univerzální domeček na robotickou sekačku ke zkrášlení Vaší zahrady. Kompletně zakryje a ochrání vašeho miláčka proti nepřízni počasí. 


Univerzální domeček na Vaši zahradu  RH1
Hledáte domeček na robotickou sekačku k Vaší zahradě? Univerzalní domeček  RH1 splní Vaše nároky na  ochranu sekačky před povětrnostnímí podmínkami a
zároveň Vám vytvoří zajímavou dekoraci na zahradě. Domeček je univerzální pro více typů robotických sekaček. Např .Robomomow, Husqvana, Stihl, Gardena.
 Je vyroben z masivního dřeva, které zajišťuje dlouhou životnost a  je  povrchově ošetřen impregnací. Na Vás je, aby jste si případný barevný vzhled upravili dle Vašich potřeb. Doporučujeme použít lazurovací nátěr ,případně barvu vhodnou na ošetření dřeva.
Domeček má mechanické otevírání a zavírání vjezdu,které je ovládáno pohybem robotické sekačky.
Sekačka si při výjezdu otevře dvířka a při zajetí zpět do stanice je za sebou  zavře. Vše se obejde bez použití el. připojení.
Jednoduchou montáží si ve chvilce postavíte domeček na libovolném místě Vaší zahrady bez použití nářádí. Bude k tomu stačit pouze šroubovák na spojení jednotlivých dílů do sebe. Odklopením střechy lze manipulovat v prostoru umístěné sekačky a lze nastavovat parametry přímo na sekačce.
 

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.